Kaviárové toasty

Changelog projektu Píchačky

PHP skript, který sleduje vaši aktivitu na internetu. Práskne na vás, kolik času jste strávili online. Potřebujete k tomu jen vlastní stránky s podporou PHP, MySQL a ICQ účet.

Podronosti naleznete v sekci download

Verze 2.3

14. září 2006, 23.14

Oprava chyby, která počítala záznam jdoucí přes půlnoc do dne, kdy záznam začal. Vznikaly tak komické situace jako např. „3 dny 27:30 online“ když počítač běžel tři dny v kuse se zapnutým ICQ. Celkové zjednodušení kódu a přepsání velké části souboru „tabulka-pichacky.php“

Verze 2.21

25. února 2006, 19.42

Oprava kritické chyby která způsobovala nefunkčnost celého skriptu.

Verze 2.2

21. února 2006, 19.20

Optimalizována velikost tabulky. Lehce změněny 3 sloupce a odstanil jsem sloupec id. Skript by měl fungovat i se starou strukturou tabulky, doporučuji ale spustit skript konvert_tabul­ky.php, který by to měl sám převést. V souboru admin.php přibyla funkce ICQ_stav() ktera vraci 0 pro offline, 1 pro online a 2 pro nezjištěno. Popis použití je popsán na konci readme. Obnovil jsem omylem smazaný text, který se zobrazí v tabulka-pichacky.php na prvním řádku když jsem ještě stále online. (Ve verzi 2.0 a 2.1 se tam zobrazovalo 0:00) Provedl jsem několik drobných změn v kódu všech souborů.

Objevil jsem Remote Cron pro windows – http://www.sta­huj.cz/…/remo­tecron/ . Ve free verzi jde sice v programu zapsat jen 5 spuštění skriptů, jednoduchou úpravou souboru taskdata.txt můžete ale ziskat neomezené množství a častost spouštění skriptů. Soubor se vytvoří až po prvním startu programu, zapište si několik skušebních skriptů přímo do programu > zavřete program > otevřete soubor taskdata.txt a ze zapsaných údajů jednoduše vyvodíte jak vytvořit další řádky. Po spuštění programu můžete nové položky editovat, nemůžete ale vytvořit nové. Teď už jen zapsat adresu vašeho souboru pichacky.php udělat zástupce ve složce „Po spuštění“ a máte vyhráno.

Verze 2.1

2. ledna 2006, 21.47

Opraveny tři chyby z předešlých verzí:

Verze 2.0

1. ledna 2006, 19.54

Zpřehlednění zobrazovaných údajů, počítá to i dobu offline. Číslo ICQ se zapíše do souboru admin.php. Jsou v ní stále ještě staré hodnoty, i když v době vydání už byly nové obrázky(ze kterých se zjišťuje stav) – moje dal jsem ke stažení starou verzi souboru. Špatně počítá offline stav, při nemožnosti zjistit stav bere jako offline,(dal jsem ke stažení starou verzi souboru místo nové, už opravené) V admin.php chybí deklarace jedné funkce(dal jsem ke stažení starou verzi souboru místo nové, už opravené)

Verze 1.0

18. listopadu 2005, 23.33

První, spíš Beta verze velice jednoduchá Jsou v ní ještě staré hodnoty, od vydání došlo ke změně obrázků(ze kterých se zjišťuje stav) ze strany icq.com. Špatně počítá offline stav, při nemožnosti zjistit stav bere jako offline, opraveno ve verzi 2.1

Tohle všechno má na svědomí Béďa   ICQ: 233479341   Béďa CMS   Mapa webu   GeoURL